o HCT DEKRA - představujeme společnost

V uvedené oblasti služeb působíme od roku 1992, v období 1992-2007se společností High Car Training v.o.s., ze které jsme v roce 2007 z důvodů rozšíření činnosti převedli činnost na společnost HCT.CZ, a.s.


S účinností od 7. března 2014 došlo ke změně názvu naší společnosti HCT.CZ, a.s. se sídlem Černošice, v Boroví 198, PSČ 252 28, IČ 276 43 701, DIČ CZ 276 43 701. Od výše uvedeného data vystupuje naše společnost pod obchodním názvem a novým sídlem:


HCT DEKRA a.s.

Türkova 1001, Praha 4, 149 00

IČ 276 43 701, DIČ CZ 276 43 701

 

 

Co chceme:

Chybějící nadstavba pro absolventy autoškol, zrušená krajská školící dopravní střediska pro profesionální řidiče nákladních vozidel, obrovský nárůst počtu nově registrovaných vozidel a s tím vším související nárůst počtu dopravních nehod a alarmující čísla usmrcených osob vedli majitele společnosti k myšlence vybudovat výcviková střediska s patřičným vybavením a zázemím a připravit tým kvalitních školitelů.

Postupně se podařilo vybudovat hlavní páteř vzdělávacího systému - výcviková střediska ve Vysokém Mýtě a Mostě. Později byla doplněna o další školící areály v Čechách i na Slovensku.Naši lidé:

Stejně důležitým a nezbytným předpokladem pro kvalitní výcvik řidičů je zkušený tým školitelů. Téměř všichni instruktoři jsou vysokoškolsky vzdělaní odborníci, pro které je automobilismus více než koníček. Většina z nich byla a mnozí stále ještě jsou aktivně zapojeni v automobilovém sportu. Jako závodníci (okruhy, rally), vedoucí týmu či týmoví inženýři (ČP Škoda Octávia Cup). Naši instruktoři mají najeté desítky tisíc kilometrů na našich a zahraničních silnicích ať už v osobních i nákladních automobilech.

Naši instruktoři prošli firemním výcvikem pro instruktory na cvičištích HCT i na obdobných cvičištích v Rakousku. Samozřejmostí je naše neustálé doplňování informací a zkušeností z aktuálního automobilového světa a veřejné dopravy. Ve spolupráci s předními dovozci osobních a nákladních automobilů se informujeme o veškerých novinkách ve výbavě a systémech nových vozidel. Některá z nich máme možnost vyzkoušet na našich cvičištích.

     
 

 
 

Pavel Palma, Jiří Parma, Zdeněk Klenák, Jiří Patera, Ladislav Kohoutek,

Antonín Jelínek, Stanislav Procházka