Místa výcviku

Naše výcviková střediska

Kliknutím na tento odkaz si můžete prohlédnout zhruba devítiminutový sestřih z našich pracovišť na kterých provádíme níže uvedené kurzy a výcvik. Podívejte se v jakém prostředí můžete zdokonalovat Vaše řidičské schopnosti a dovednosti.

Kurzy bezpečné jízdy

Výcvik v těchto kurzech pořádáme standardně na speciálních pracovištích-polygonech v Mostě, Vysokém Mýtě a Třinci. Vybavení těchto areálů umožňuje kvalitní a bezpečnou realizaci zdokonalovacího výcviku řidičů všech druhů vozidel.

Kurzy defenzivní a hospodárné jízdy

Tyto kurzy pořádáme zpravidla v místě sídla zákazníka, pokud jeho prostory umožňují uskutečnit teoretickou část kurzu. Praktická část kurzu probíhá v běžném provozu. V případě zájmu zákazníka lze také využít učebny v centrále v Praze, nebo našich pobočkách v Mostě, Vysokém Mýtě a praxi realizovat v okolí těchto míst.

Kurzy sportovní jízdy

Standardně jsou tyto kurzy a výcvik pořádány na autodromu Most a Vysoké Mýto. V případě zájmu zákazníka lze po předchozí dohodě a přípravě akce uspořádat tento typ výcviku i na jiných okruzích na území Evropy.

Kurzy offroad

Tento typ kurzů lze standardně pořádat na polygonech Vysoké Mýto a Most, dále pak na jakémkoli vhodném místě (autokrosové, motokrosové tratě apod.). V takových případech jsou ale zpravidla možnosti výcviku omezeny podmínkami daného místa. Je nutné předem společně se zákazníkem vyhodnotit konkrétní podmínky, vždy se zřetelem na životní prostředí, bezpečnost a kvalitu výcviku.