Kurzy offroad

Kurzy pro řidiče terénních automobilů

Tyto kurzy jsou určeny všem řidičům osobních, užitkových, nákladních a speciálních automobilů, kteří používají svá vozidla v terénu. Rozsah výcviku umíme přizpůsobit úplným začátečníkům i zkušeným řidičům. Náplň kurzu přizpůsobíme jak firemním řididičům kteří pravidelně a často pracují v těžkém terénu, tak i řidičům, kteří se do terénních podmínek dostanou jen zřídka. Kurzy jsou určeny i těm, kteří off road vlastní, pohybují se pouze po silnici, chtějí poznat vlastnosti svého automobilu a ověřit si v terénu svoje řidičské schopnosti. Cílem je bezpečně a účinně zvládat terénní záludnosti.

Standardní obsah kurzu

Teoretická část

Formou výkladu a diskuze s použitím názorných pomůcek, videoprojekce a názorných animací se účastníci seznámí zejména s tímto obsahem:

Praktický výcvik

Cena standardního kurzu

Pro Polygon Most a Vysoké Mýto je cena identická se standardními kurzy bezpečné jízdy a najdete ji v případě individuálního zájmu zde. V případě skupinového zájmu jsou ceny uvedeny na této stránce. V ostatních případech (jiný rozsah, nebo místo konání) vždy předložíme nabídku na základě vstupních údajů a požadavků zákazníka.

Místa pro výcvik

Standardně je výcvik prováděn na polygonech Most a Vysoké Mýto. Součástí těchto areálů jsou kromě pracovišť pro nácvik výše uvedných prvků za různých adhezních podmínek i speciální offroadové tratě. Kurzy je možné realizovat i v jiných vhodných lokalitách k tomuto účelu určených. Vždy je v takových případech nutná předchozí dohoda s námi. V takovýchto případech vždy dbáme na zachování úrovně kvality výcviku a jeho bezpečnosti.

Místo výcviku, obsah a rozsah je i variabilní

Při zachování základních pravidel ochrany přírody, pravidel bezpečnosti a kvality výcviku lze kurz realizovat i jinak a jinde. Závisí to zejména:

Fotogalerie