Školení k odpočtu bodů probíhá také ve Vysokém Mýtě

Od září 2016 probíhá nově školení k odpočtu bodů také v našem akreditovaném středisku na autodromu Vysoké Mýto. Podrobné informace a možnost   přihlásit se, případně si rezervovat některý z volných termínů, najdete zde kliknutím na odkaz ODPOČET BODŮ.

Zavřít

Polygon Vysoké Mýto


Nabízíme zde k využití

Druhý největší areál tohoto druhu v ČR se rozkládá na rozloze cca 12 hektarů.Čtyři samostatné učebny každá s kapacitou 24 osob, každá učebna vybavena projekční technikou (dataprojektor + PC, video+TV, zpětný projektor, plátno). Tři samostatné kluzné plochy: rovinka, zatáčka, kopec končící zatáčkou (výcvik v obou směrech). Technické vybavení ploch: příčné vodní bariéry, měření rychlostí, ostřikování ploch.

 

Další vybavení areálu (není ve standardním programu kurzu-lze využít po předchozí dohodě)

  • půjčovna motokár s vlastní tratí (cca 500m okruhem, startovní světla, měření časů každé motokáry)
  • dětské dopravní hřiště, škvárové hřiště
  • kartingový závodní okruh
  • U rampa - "scate" park

Kde nás najdete:

(GPS Loc: 49°56'25.05"N, 16°10'4.96"E)


Příjezd od Hradce Králové po E442:

Pokud neužíváte navigaci:
Vjedete do Vysokého Mýta, ze silnice E 442 neodbočujete, téměř na konci města před čerpací stanicí Shell odbočíte doleva a ihned doprava (za čerpací stanicí), dále pokračujete rovně cca 100 m k bráně autodromu.


Fotogalerie


Nedostatek profesionálních řidičů? Máme řešení… Slovo řidič se dnes skloňuje ve všech pádech u většiny dopravních firem, jak autobusových, tak i u těch, které provozují kamionovou dopravu. Nízké stavy profesionálních, a především zkušených řidičů s…
Co umíme a nabízíme Motocyklem počínaje a kamionem konče zdokonalíme Vaše řidičské dovednosti. Motorsport, zážitky, zábava. Vše pod vedením zkušených instruktorů. V oblasti výuky a vzdělávání řidičů umíme vše od dopravní výchovy dětí po školení a výuku profesionálů. Nabízíme kvalitu, zkušenosti, odbornost, profesionální přístup.

Polygony v ČR s působností DEKRA

Zákaznická linka DEKRA +420 465 422 230
(dostupná Po-Pá 8:00-16:30)
skolasmyku@dekra.cz


Copyright © 2015 DEKRA CZ a.s.
Türkova 1001/9, 14000 Praha
info@dekra.cz | www.dekra.cz