Školení k odpočtu bodů probíhá také ve Vysokém Mýtě

Od září 2016 probíhá nově školení k odpočtu bodů také v našem akreditovaném středisku na autodromu Vysoké Mýto. Podrobné informace a možnost   přihlásit se, případně si rezervovat některý z volných termínů, najdete zde kliknutím na odkaz ODPOČET BODŮ.

Zavřít

Odpočet bodů


Podmínky a základní informace o školení za účelem odpočtu bodů

DEKRA CZ a s. je držitelem vyšší akreditace k realizaci tohoto školení

Školení slouží ke zdokonalování odborné způsobilosti řidičů, kteří mají zaznamenány v registru řidičů body za jednání zařazené do bodového hodnocení dle zákona č.361/2000 Sb.

Žádat o účast na školení za účelem odpočtu  bodů v registru řidiče může pouze řidič, který:

» je držitelem příslušného řidičského oprávnění (platný ŘP)
» nemá k datu podání písemné žádosti o přijetí v registru záznam více než 10 bodů a nemá zaznamenán přestupek ohodnocený 6 a více body
» doloží při podání žásoti o přijetí výše uvedenou skutečnost výpisem z evidence bodového hodnocení (lze získat na příslušném úřadě,  nebo pobočkách Czech Point, datum podání "žádosti" musí být tedy totožné s datem vystavení výpisu z evidence bodového hodnocení)

Nárok na odpočet 3  bodů v registru má řidič, který:

» absolvuje školení po celou dobu trvání a v plném rozsahu a splnil ostatní zákonné podmínky z hlediska účasti na školení
» nemá k datu konání školení v registru záznam více než 10 bodů a nemá zaznamenán přestupek ohodnocený 6 a více body
» požádá o odpočet bodů příslušný úřad s rozšířenou působností  do 30-ti dnů po ukončení školení (doloží potvrzením, které obdrží)
» toto školení za účelem odpočtu bodů je možné  absolvovat pouze 1x v kalendářním roce

Školení je prováděno v souladu s příslušnými ustanoveními zákona 374/2007 Sb. a vyhlášky Ministerstva dopravy ČR č. 156/2008 Sb. v prostorách školících středisek Polygonu Vysoké Mýto a Most. Praktická část školení probíhá rovněž v prostorách těchto dvou akreditovaných pracovišť, která v plném rozsahu splňují kriteria stanovená již citovaným zákonem.

CENA  ŠKOLENÍ: 3 890,- Kč vč. DPH (MOST)

                                  4 500,- Kč vč. DPH (VYSOKÉ MÝTO)

                                                                        NEPŘEHLÉDNĚTE !

Originál žádosti a výpisu bodového hodnocení je zapotřebí do Centra bezpečné jízdy dodat nejpozději v den konání školení
( v opačném případě nelze účastníka na  školení přijmout !! )

Na školení se musí zájemce dostavit minimálně s 15 minutovým předstihem, aby mohl doložit potřebné dokumenty, tzn. originál výpisu bodového hodnocení řidiče (pokud tak neučinil již dříve), dále pak průkaz totožnosti (platný občanský průkaz, případně cestovní pas), řidičský průkaz a osvědčení o registraci vozidla ("malý technický průkaz"), kterým se kurzu účastní.

Upozorňujeme, že každý účastník musí být schopen absolvovat školení v českém jazyce. V případě, že účastník neovládá aktivně český jazyk, může být na školení doprovázen osobou, která mu bude během kurzu tlumočit.

Porušení některé z těchto podmínek může mít za následek vyřazení Vaší účasti na školení.

Rezervace na kurz Objednat dárkový poukaz


Nedostatek profesionálních řidičů? Máme řešení… Slovo řidič se dnes skloňuje ve všech pádech u většiny dopravních firem, jak autobusových, tak i u těch, které provozují kamionovou dopravu. Nízké stavy profesionálních, a především zkušených řidičů s…
Co umíme a nabízíme Motocyklem počínaje a kamionem konče zdokonalíme Vaše řidičské dovednosti. Motorsport, zážitky, zábava. Vše pod vedením zkušených instruktorů. V oblasti výuky a vzdělávání řidičů umíme vše od dopravní výchovy dětí po školení a výuku profesionálů. Nabízíme kvalitu, zkušenosti, odbornost, profesionální přístup.

Polygony v ČR s působností DEKRA

Zákaznická linka DEKRA +420 465 422 230
(dostupná Po-Pá 8:00-16:30)
skolasmyku@dekra.cz


Copyright © 2015 DEKRA CZ a.s.
Türkova 1001/9, 14000 Praha
info@dekra.cz | www.dekra.cz