Ceny služeb

Kurz bezpečné jízdy

Obecně platí, že cena kurzu je stanovena vždy s ohledem na kapacitu a technické vybavení jednotlivých pracovišť. Při standardním průběhu každá skupina absolvuje kurz od 9.00 – 16.00 hod., z toho 2 hod. teorie na učebně, 1 hod. přestávka na oběd, 4 hod. praktického výcviku (každá skupina s vlastním instruktorem) na různých výcvikových plochách.V případě zájmu o zkrácený kurz (např. 1 hodina teorie a 2 hodiny praxe) může být poskytnuta sleva oproti standartnímu kurzu 10 – 40%. Konečná cena kurzu může být zvýhodněna na základě řady dalších faktorů jako je například celkový objem zakázky, opakovaná účast, stálý zákazník a podobně.

V případě jiných požadavků ceny závisí na:

Typy kurzů:


Firemní akce - dle specifikace

Cena závisí především na následujících parametrech:

V případě požadavku na zajištění akce zpracujeme na vyžádání konkrétní cenovou kalkulaci. Vždy se snahou Vám maximálně vyhovět!


Okruhová škola (závodní licence)

Termín leden až 7. duben

Základní cena za 1 osobu v okruhové škole...18 000 Kč bez DPH

Termín 8. duben až prosinec

Základní cena za 1 osobu v okruhové škole...19 000 Kč bez DPH

Poskytujeme slevy dle počtu účastníků. Výše eventuální slevy záleží na konkretním případu.


Kurz sportovní jízdy

Cena závisí především na následujících parametrech:

V případě požadavku na zajištění akce zpracujeme na vyžádání konkrétní cenovou kalkulaci. Vždy se snahou Vám maximálně vyhovět!


Kurzy offroad

Platí ceny kurzů bezpečné jízdy

Na základě případných úprav obsahu kurzu pro vozidla off road (dle přání zákazníka a možností cvičiště) múže být cena upravena po vzájemné dohodě se zákaznikem. Standardní ceny kurzů najdete zde. Ceny kurzů pro jednotlivce a malé skupinky naleznete zde.

Případné ceny závisí na:


Doprovodné služby

Ceny těchto služeb se stanovují dohodou

V případě požadavků na zajištění doprovodných služeb (pronájem vozidel, testovací vůz s "telemetrií", motokáry, pronájem okruhu autodromu, simulátor nákladního vozidla, tlumočení a ranžírování) zpracujeme vždy konkrétní cenovou nabidku. Máte-li zájem služby které jste v naší nabídce nenalezli můžete nám své požadavky sdělit a společně pokusíme najít řešení.

Cena závisí především na následujících parametrech:


Připojištění vozidel

Cena pojistného je:

a) 200 Kč pojistné krytí 500 000 Kč
b) 400 Kč pojistné krytí 1 000 000 Kč
c) 600 Kč pojistné krytí 1 500 000 Kč

Spoluúčast na škodě je 5 % nejméně však 5 000 Kč.